Logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Rejestracja

Hasło jest generowane automatycznie i zostanie wysłane na podany adres e-mail.

O nas

Portal stworzony przez żołnierzy dla żołnierzy

Pomysłodawcy / założyciele MR

Jesteśmy byłymi żołnierzami  zawodowymi.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie wojskowe i znajomość specyfiki służby wojskowej.

Odbyliśmy służbę w Polskich Kontyngentach Wojskowych.

Uczestniczyliśmy w budowie współpracy międzynarodowej z poziomu Jednostek Wojskowych.

Nasze doświadczenia skutkują chęcią pomocy wszystkim uprawnionym do rekonwersji, w celu płynnego przejścia do pracy w tak zwanym cywilu.

Cel serwisu Moja Rekonwersja

Celem serwisu informacyjno ogłoszeniowego Moja Rekonwersja (MR) jest pomoc uprawnionym (żołnierzom w służbie czynnej, emerytom wojskowym uprawnionym do rekonwersji i innym) w realizacji przekwalifikowania zawodowego w zakresie udzielania pomocy rekonwersyjnej umożliwionej  przez Ministerstwo Obrony Narodowej.

MR promuje zatrudnienie, podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych w celu podjęcia pracy w środowisku cywilnym po zwolnieniu ze służby wojskowej.  

MR przedstawia uprawnionym odbiorcom zbiór kursów, szkoleń oraz miejsc umożliwiających odbycie praktyk zawodowych, z którego uprawniony będzie mógł wybrać interesujący go obszar tematyczny własnego rozwoju w procesie przekwalifikowania do pracy w środowisku cywilnym.

Zbiór kursów, miejsc praktyk umożliwia szybkie dotarcie do uzyskania lub uzupełnienia niezbędnych kwalifikacji by ubiegać się o wybrane stanowisko pracy.

MR docenia służbę Weteranów, służb mundurowych, w odpowiedzi w zakładce Projekt Weteran przedstawiamy miejsca gdzie uprawnieni Weterani i inne służby mundurowe mogą uzyskać rabaty na usługi/produkty.

MR to także miejsce promujące placówki kształcące młodzież w klasach o profilach mundurowych. W odpowiedzi w zakładce Dla rekruta przedstawiamy projekt Powołanie Żołnierz lub Klasy mundurowe – miejsca dla osób, które swoją rekonwersję widzą w kierunku służby w mundurze lub militarno – obronnym stylu życia.

Dlaczego warto nas wybrać

Serwis MR powstał w wyniku realnej potrzeby realizacji przekwalifikowania zawodowego po zakończeniu zawodowej służby wojskowej.

Własne doświadczenia pomysłodawców skutkują utworzeniem zbioru gromadzącego kursy z najrozmaitszych obszarów, skierowane do uprawnionych, którzy mogą wyszukać interesującą tematykę, nie tracąc czasu na przypadkowe wpisywanie haseł w wyszukiwarce internetowej.

Jako uprawnieni, zrealizowaliśmy własne przekwalifikowanie zawodowe, znamy procedury obowiązujące podczas przyznawania funduszy. Jesteśmy zapoznani z wymaganymi  dokumentami, specyfikacją procesu uzyskania pomocy rekonwersyjnej.

Pomagamy uzyskiwać kwalifikacje i uprawnienia.

ul. Parkowa 10

83 – 330 Małkowo 

NIP: 5892066725

REGON: 389392949 

KRAZ: 30640

Numer konta : PKO BP 14 1020 4900 0000 8002 3361 6366

e-mail: biuro@estezet.pl

+ 48 726 820 069

+ 48 609 051 993

+ 48 534 126 646